Hakkımızda

ugurŞirket imtiyaz sahibi ve şirket müdürü Uğur Zeki KARSLIOĞLU 1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinden Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak mezun oldu. Türkiye Elektrik Kurumu Elazığ Keban İşletme Grup Müdürlüğünde Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaptığı Elektronik İşletme ve Bakım Mühendisliği hizmetinden sonra askerlik görevini takiben T.E.K Ankara Akköprü Elektronik Laboratuarında çalışmaya başladı. 1987 yılında Başmühendis iken Karadenizlilerin tipik mesleği inşaat işlerine girmek için görevinden istifa etti ve arkadaşı Mimar Müteahhit Nurettin AYDIN ile çalışmak üzere  sektöre atıldı.

1999 yılına kadar geçen 13 yıllık süre içerisinde, Genel Koordinatörlüğünde; Ankara ve Kırıkkale’de onlarca İlköğretim Okulu, Ankara Elmadağ’da spor kompleksi (otel, kapalı spor salonu, futbol sahası ve tribün inşaatı), Kırıkkale’de olimpik yüzme havuzu (kaba inşaatı), Kırıkkale Jandarma Alay Komutanlığı kompleksi, İstanbul’da Kiptaş’a İkitelli ve Sarıyer’de konutlar, İstanbul Ataköy’de Emlakbank’a İlköğretim Okulu,  Ankara’da özel konutlar ile Ortaklığında; ilköğretim okulu ve lise inşaatları gerçekleştirdi.

2000 yılında alt yapı projelerine giren Uğur Zeki KARSLIOĞLU, Nata İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin adı altında İller Bankası kanalı ile Samsun Terme Evci Belediyesine İçmesuyu Arıtma Tesisi ve İçmesuyu Şebekesi inşaatı yaptı.

Alt yapı projesinin 2005 yılında tamamlanmasından sonra 2000 yılında kurdurduğu ve sonradan devir alıp Müdürlüğünü de üstlendiği Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. vasıtasıyla Muğla Ula’da Konut inşaatlarına başladı.2009 yılında tamamlanan bu inşaatlar Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından UĞUREVLER adı altında halen devam eden bir kira işletmesi haline getirildi.

Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2010-2011 yıllarında Trabzon ili Araklı ilçesi Karadere üzerinde Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. ‘ne ait Erikli-Akocak Regülatörleri ve Akocak HES Projesi inşaatlarında, Nata İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ne alt yapı işleri taşeronluğu yaptı.

2012-2013 yıllarında Ankara ili Çayyolu bölgesinde villa inşaatı yaptı.

Halen İstanbul ili, Maltepe ilçesi, Bağlarbaşı mahallesinde konut inşaatı yapmaktadır.

 

wmail